Business Analyst

Merkantil bank zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A Termelőeszköz Finanszírozási terület folyamatainak megismerése, folyamatos fejlesztése, kialakításaFejlesztési Projektekben való részvétel, Üzleti igények megfogalmazása, együttműködés az IT Igazgatósággal a funkcionális követelmények meghatározásában, folyamat tervek készítésében, Üzleti tesztelés és az üzleti felhasználók élesítés utáni támogatásaÜzletág specifikus riportok definiálása, megvalósítása Power BI alapokon heti 2 nap home office, modern munkahelyi környezet, digitális transzformációs programban való részvétel, versenyképes juttatási csomag, szakmai fejlődési lehetőség, a munka és magánélet egyensúly, családbarát munkahely, támogató vezetői hozzáállás. Felsőfokú egyetem-főiskola végzettség műszaki, vagy gazdasági végzettség előnyt jelentMedior esetén 2+ év, senior esetén 6+ év szakmai tapasztalat, Jira, Confluence felhasználói tapasztalat, Kiváló elemző és problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet, Angol nyelvtudás min. Írásban,Kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra, Lelkes, újító személyiség, aki Számára fontos a folyamatos fejlődés, Eredményorientáltság, csapatjátékos. Enterprise Architect felhasználói ismeretek, Power BI, SQL ismerete, SpiraTeam tesztmenedzsment eszköz használatában tapasztalat, Banki/pénzügyi/lízing területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Hasonló területen, munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.