Vezető It Üzleti Elemző – It Business Analyst Lead

Wsh kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Van már legalább 5 év tapasztalatod üzleti elemzőként vagy rendszerszervezőként IT rendszerek fejlesztésében? Szeretnél végre olyan helyen dolgozni, ahol megbecsülik és elismerik a munkádat? Hozzáértő, barátságok kollégákra, változatos projektekre és széleskörű juttatási csomagra vágysz?Akkor jelentkezz a 25 éves WSH csapatához BUSINESS ANALYST LEADKÉNT és dolgozz velünk a XI. kerületben!Feladataid közé tartozik majd:
Rendszerekkel, folyamatokkal kapcsolatos üzleti elvárások és igények felmérése, elemzéseFejlesztési igényekkel kapcsolatos egyeztetések szervezése az érintett üzleti és IT területek közöttIgényspecifikációk, funkcionális specifikációk készítése, folyamatok dokumentálásaDokumentációs feladatok elvégzése tervezési, tesztelési és oktatási anyagok készítéseKépernyőtervek készítéseUI / UX kritériumok definiálásaElkészült szoftverek átvétele és bevezetése funkcionális tesztek elvégzése, oktatásKapcsolattartás a megrendelői területekkel, külső és belső fejlesztőkkel, tesztelőkkel, IT beszállítókkalTámogatási feladatok elvégzése a fejlesztési és tesztelési folyamat soránProjektekben való részvételBA csapat koordinálása, mentorálásaMegbízhatóságodat és alapos munkádat az alábbiakkal is megháláljuk:
Stabil vállalati háttérrel, kiszámíthatósággalBruttó 1.100.000 – 1.300.000 Ft fizetésselÉvi 480.000 Ft cafetériával Teljesítményarányos jutalommalVáltozatos, kihívást jelentő projektekkelÖnálló, felelősségteljes munkakörrelCéges és külső oktatásokkal, fejlődési lehetőséggelAngol nyelvtanfolyammalHome office lehetőséggelRugalmas munkaidővelÉves menedzserszűrésselEgészségbiztosítássalKonditeremmel és szaunával az iroda tetőterébenKerékpártárolóval és zuhanyzóval, ha biciklivel járnál beKutyabarát irodával a XI. kerületbenTámogató és hozzáértő kollégákkal, jó hangulatú csapattalKorrekt vezetőkkel, akik megbecsülik és elismerik a munkádatTe vagy a mi emberünk, ha:
van már IT / műszaki / közgazdasági / jogi területen szerzett diplomádvan legalább 5 év IT üzleti elemzői vagy rendszerszervezői tapasztalatodIT szemléletmóddal rendelkezel, műszakilag is érted a rendszerek felépítésétvannak UI / UX ismereteidjártas vagy a képernyőtervek készítésében islegalább alapszintű SQL ismeretekkel rendelkezelKülön örülünk, ha .NET rendszerek terén is szereztél már üzleti elemzői tapasztalatot, nem okoznak gondot a dokumentálási folyamatok és jártas vagy közigazgatási területen is.