Üzleti Elemző / Business Analyst

Cofidis magyarország - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A meglévő rendszeren belüli és kívüli behajtási szegmentációs szabályrendszer adaptálása a bevezetés alatt álló collection rule engine logika szerinta szabályok sikerességének nyomonkövetése és visszajelzési rendszer működtetése az illetékes vezetők feléa behajtási operáció üzleti igényeinek monitorozása, visszajelzések figyelése oldalonúj szabályok definiálása és lefordítása a rule engine szabályrendszere szerinta szabályrendszer és a működési környezet változásainak tesztelése, különböző üzleti szcenáriók összehasonlításaa Collection risk rule engine „termékmenedzseri” feladataielemzések, kimutatások készítéseaz eredmények egyeztetése a Holding Központi Kockázatkezelési Igazgatóságának dedikált területeiveljó hangulatú, fiatal, lendületes csapat tagja lehetsználunk innovatív, piacújító megoldásokkal találkozhatszszéleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk valamint éves bónuszt az alapbéren felülkényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsztámogatjuk a szakmai fejlődésed rendszeres tréningek, nyelvi kurzusok formájábana próbaidőt követően home office lehetőséget heti 2 nap és rugalmas munkavégzést biztosítunkhétköznapjaid egy stabil hátterű, nemzetközi vállalatcsoportnál töltheted Munkavégzés helye, ideje:
Nyíregyháza vagy BudapestTeljes munkaidőrendelkezel hasonló munkakörben Business analyst, rendszerszervező szerzett minimum 2-3 év tapasztalattalköveteléskezelési tapasztalatod is vankönnyen megérted az üzleti folyamatokat, igényeket mind stratégiai, mind operatív szintenjellemző rád a technikai érdeklődés:
leginkább adatok és rendszer összefüggések ismerete terénerős kommunikációs-, és jó szintetizálókészséged vannem áll tőled távol az igények, fejlesztések, tesztek pontos dokumentálása sem az angol nyelvtudásod tárgyalási szintű Előnyként vesszük, ha…van programozási tapasztalatodrendelkezel francia nyelvtudással