Business Analyst @ Appwise

Appwise - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Elvárások:

  • Üzleti elemzői/rendszerszervezői területen szerzett legalább 4+ éves tapasztalat
  • Térinformatikai területen vagy közlekedésinformatikában szerzett tapasztalat
  • Ügyfélképes kommunikáció
  • Képesség a fejlesztői csapat támogatásában
  • Magasszintű képesség dokumentációs és fejlesztéstámogató eszközök használatában

Térképészeti nyilvántartó rendszer zöld mezős fejlesztésére keresünk üzleti elemzőt, aki egy nagy volumenű projekt keretében az elejétől fogva részt vesz az üzleti igények folyamatos feltárásában és a tervezésben.

Immáron 8 éve IT megoldásokat szállító magyar cég vagyunk, amit azzal a céllal alapítottunk, hogy a piacon szerzett eddigi tapasztalatainkat felhasználva építhessünk valami újat, de egy olyan családias szervezetben ahol jól érezhetjük magunkat és a munka-magánélet egyensúlyát is fenntartsuk. Szeretünk folyamatosan tanulni és fejlődni, kedvencünk a közlekedésinformatika ugyanakkor nem vetjük meg a muffinos délutánokat sem.

,[Üzleti folyamatok megértése, modellezése, tervdokumentációkban elkészítésében való részvétel, Fejlesztés támogatása a fejlesztői csapattal való együttműködés közben, Üzleti követelményeknek és tervdokumentációknak való megfelelés biztosítása a fejlesztés során, Részvétel az elkészült rendszer átadási folyamataiban ] Requirements:
Business Analyst, Business analysis, Térinformatikai ismeretek, Közlekedésinformatikai ismeretek Additionally:
Magánegészségügyi szűrés.