Kontroller

Int-solution üzleti tanácsadó kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kontroller
Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:
Rendszeres (napi/heti) és ad-hoc riportok készítése, frissítése
Releváns adatok ellenőrzése
Kontrolling folyamatokban való aktív részvétel
Éves üzleti terv összeállításában való aktív részvétel
Kisebb, önálló projektekben való részvétel
Pénzügyi vezető munkájának támogatás
Közreműködés a hóvégi/évvégi zárásban
Aktív részvétel az éves tervezésben, negyedéves előrejelzésekben, cash-flow tervezésben
Önköltségszámítások elvégzése
Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

Felsőfokú pénzügyi-számviteli tanulmányok (BsC vagy MsC)
3-5 év szakmai tapasztalat, gyártó vállalatnál
SAP rendszer használatának ismerete előny
MS Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) haladó ismerete
Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:
Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Teljes munkaidős állás
Megbízható vállalati környezet
Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám:
XVI-M-001/3777-2/2013

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller