Kereskedelmi Vezető

Grafoconsult kft. - Fót
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Különösen fontos számunkra, hogy új kollégánk sikerorientált és eredményfókuszált legyen, kreatív szemlélettel keresse a növekedési, terjeszkedési lehetőségeket. Olyan vezetőt keresünk, aki hisz a csapatmunkában. Lelkes és dinamikus hozzáállásával képes vezetni és inspirálni az értékesítési kollégákat a kitűzött célok elérése érdekében és saját csapatán kívül a szervezet többi tagjával is hatékonyan épít kapcsolatot. A legnagyobb lehetőség ebben a munkakörben az, hogy minden feltétel adott ahhoz, hogy egy jó kereskedelmi csapattal, a következő években még gyorsabban növekedhessünk. Téged keresünk, ha az értékesítési stratégiád alapja az ügyfélelégedettség. A kulcsfontosságú ügyfelekkel és partnerekkel szorosan tartod a kapcsolatot. A management tagjaként részt veszel a céget érintő stratégiai döntéshozatalban. Mindig szem előtt tartod az új piaci lehetőségek felkutatását és kiaknázását a vállalat növekedése érdekében. A csapatod koordinálása mellett fontos feladatod lesz, hogy értékesítési riportokat készítesz a teljesítmény nyomon követése és a döntéshozatal megalapozása érdekében. Értékesítési stratégia és terv kidolgozásában proaktív vagy, és ezek megvalósítása nem okoz gondot számodra. Ártárgyalások lebonyolításában rész veszel. Feladatod lesz a kereskedelmi csapatod KPI rendszerének kidolgozása, annak proaktív követése, monitorozása,riportálása.Felsőfokú végzettség releváns területenErős középfokú angol nyelvtudásStratégiai szemlélet, stratégiaalkotásban szerzett tapasztalatVevőorientált gondolkodásmódKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségÉrtékesítési csapat vezetésében szerzett tapasztalatExcel felhasználói ismereteCRM rendszer ismereteB kategóriás jogosítványÉrtékesítői tapasztalat nyomdaiparban, vagy csomagolóiparban vagy ragasztóiparbanVállalatirányítási rendszer ismerete