Kereskedelmi Értékesítő

Feba 2000 kereskedelmi kft. - Miskolc
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Festék nagykereskedelmi cégünk termékeinek telefonos értékesítése valamint vásárlási tanácsadás a meglévő és új partnerek feléértékesítési lehetőségek felkutatásaaz ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, ügyfél-elégedettség biztosításaa cég és a márka hiteles, szakmai képviseletetelefonos kapcsolattartás partnerekkel, kollégákkalszámlák, beérkező áruk és nyilvántartások adminisztratív ellátásareklamáció kezeléseBejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelemHatározatlan munkaviszonyTeljes munkaidősfoglalkoztatásértékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezelélvezed az ügyfelekkel való kapcsolattartást, ügyfélorientált gondolkodásod vanszeretsz új kapcsolatokat kialakítani, és képes vagy folyamatosan fejleszteni a meglévőketfelhasználói szinten ismered az Office alkalmazásokat, weboldalakon való informálódásban hatékony vagymagas tűrőképesség, kitartóan és önállóan el tudod végezni feladataidat, de a kollégákkal való kommunikáció sem okoz gondotfesték szakmában szerzett tapasztalattal rendelkezel