Kereskedelmi Értékesítő - Budapest És Pest Megye

Sika hungaria kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Területhez tartozó kereskedelmi vevők látogatása, meglévő kapcsolatok ápolása, vevői igények felmérése és közös fejlesztési tervek elkészítése a partnerekkel;
A boltokban kihelyezett áruk és polcok monitorozása, a forgalom fejlesztése;
Új vevők felkutatása, akvirálása és a területhez tartozó vevők forgalmának kezelése, ellenőrzése;
Az üzletágvezető által meghatározott forgalom megvalósítása a cég céljainak, üzletpolitikájának megfelelően;
A vevők alkalmazástechnikai, szakmai tanácsokkal való ellátásaPiacvezető termékekkel és megoldásokkal való tapasztalatszerzés egy stabil, svájci márka képviselőjeként;
Szakmai tréningek és tapasztalt, nemzetközi csapattal való együttműködési lehetőség;
Betanulás biztosítása terület, termékkörök, ügymenet és ügyfelek megismerése;
Versenyképes juttatási csomag céges autó, mobiltelefon, laptop, tablet, cafeteria nettó 40.000 ft / hó, bónusz, 13. havi fizetésKözép vagy felsőfokú szakirányú végzettség építő, építészmérnöki, gépészmérnöki ill. kereskedelmi;
B kategóriás jogosítvány;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
Alap/középfokú angol nyelvismeret;
Ügyfélorientált hozzáállás;
Tapasztalat építéskémiaitermékek értékesítésbenSalesforce vagy más CRM rendszer használatában való jártasság