Junior Agronómiai Menedzser

Kite zrt. - Baranya Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Tudásod folyamatos fejlesztése a cég által támogatott vagy szervezett szakmai oktatásokon keresztül.A gyakorlati tudásod bővítése tapasztalt kollégáink mentorálásával.Képzési terved alapján agronómiai input anyag termékeink és a precíziós gazdálkodási szolgáltatásaink megismerése.A kereskedelmi vénád erősítése, partnerek látogatása és tapasztalat szerzése a tárgyalás technikák terén.A kereskedelmi tevékenységünk háttérfolyamatainak megismerése. Munkavégzés helye:
a feladatok jellegétől függően a Dél-dunántúli Régió területe szaktanácsolt KITE alközpontok:
Bonyhád, Kaposvár, Pellérd, SárbogárdJunior programunk keretében teljes körű támogatást kapsz a pozíció sikeres betöltéséhez. A junior időszakban megismered a vállalat felépítését, működését és tevékenységét.Tapasztalt kollégáink segítik a szükséges szakmai ismeretek elsajátítását.Mindezért fix havi alapbért kapsz, amely megfelelő alapot nyújt ahhoz, hogy elindítsd önálló életed.A fizetéseden kívül pedig béren kívüli juttatásként SZÉP-kártyát és egészségbiztosítást is nyújtunk számodra.Céges telefont és laptopot biztosítunk a hatékony munkavégzéshez. A próbaidő letelte után céges autót is kapni fogsz.Befejezett felsőfokú agronómiai végzettséggel rendelkezel, vagy közvetlenül a végzés előtt állsz.Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.Rendelkezel "
B"
kategóriás jogosítvánnyal.Jó kommunikációs képességgel rendelkezel.Erős kereskedelmi attitűddel, értékesítői szemlélettel rendelkezel.Megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemez.Mobilis vagy, mivel ez nem „irodában ülős munka"
.Agronómiai területen MSc végzettséggel rendelkezel,van növénytermesztési, növényvédelmi vagy növényorvosi képesítésed,dolgoztál már mezőgazdasági területen,társalgási szinten beszéled az angol vagy német nyelvet, akkor Te vagy az ideális jelölt a számunkra!