Értékesítő - Kereskedelmi Kapcsolattartó

Fo-vill energy kft - Zsámbék
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatai a FO-VILL Energy Kft. meglévő ügyfélkörének kiszolgálása, új ügyfelek, projektek felkutatása. A munkakörhöz járművet, telefont laptopot biztosítunk. Alkalmazotti jogviszonyTeljes munkaidőBiztos háttér egy dinamikusan fejlődő vállalatbanCéges autó, laptop, telefon, Fiatalos munkahelyi légkör, Azonnali kezdési lehetőségBérezés egyedi megállapodás alapjánápolt, igényes megjelenés, üzleti partnerekkel történő megbeszélések bonyolításával kapcsolatban szerzett tapasztalat, B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság, választékos szókincs/ üzleti kommunikációtársalgási szintű angol nyelvtudástárgyalástechnikai ismeretek, gyakorlatértékesítési gyakorlatklíma, hűtéstechnika, napelem, hőszivattyú, épületgépészet, napelem rendszerek értékesítése területénszerzett tapasztalat, meglévő ügyfélkör, piaci áttekintés