Karbantartó Mérnök

Easyhiring services kft. - Százhalombatta
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartó mérnök
Feladatok:

Megelőző karbantartási tervek előkészítése (éves és havi terv)
Karbantartás költségvetés készítésének támogatása
Beruházási terv készítésének támogatása
Költséghatékonysági és berendezés megbízhatósági elemzések készítése
Berendezés karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozása
Operatív karbantartási, nagyjavítási és beruházási feladatokban való aktív részvétel
Az üzemekhez tartozó karbantartási csapat szakmai, mérnöki szemléletű támogatása
Meghibásodások kivizsgálása, RCA jelentés készítésében való részvétel
Beszerzési, készletgazdálkodási és karbantartási tranzakciók kezelése SAPban
Műszaki előírások, munkautasítások készítése, oktatása a karbantartói csapat és a beszállítók számára
Kapcsolattartás a beszállítókkal, beszállítói ajánlatok elbírálása
Elvárások:

Felsőfokú végzettség (preferáltan mechatronikai mérnök, villamosmérnök)
Releváns, ipari tapasztalat
Automatizálás, mechatronika, ipari műszerek ismerete
Középfokú aktív angol nyelvtudás
Rugalmasság, kreatív gondolkodás
Önálló munkavégzés
Munkavégzés helye
Százhalombatta,