Junior Karbantartó Mérnök

Humancentrum - Miskolc
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Junior karbantartó mérnök
Leírás
A Sanofi az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek.
Feladatok
A telephely gyártó berendezéseinek karbantartása
Az érvényes eljárások és GMP elvárások betartása
Gyártó és csomagoló berendezések folyamatos üzemeltetésének biztosítása
Rendkívüli események észlelése, jelentése
Műszaki hibák elhárítása
Elvárások
Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
Angol nyelv kommunikáció képes ismerete
Elmélyült és széles körű műszaki tudás, műszaki rendszerek, berendezések ismerete, karbantartási ismeretek
Felhasználói színtű számítógépes és Office ismeret
3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk
Határozatlan idejű szerződés
Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között
Versenyképes juttatási csomag
Kedvezményes sportolási lehetőség
Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással)
Éves egészségügyi szűrőprogram
Előnyök
Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
Gyógyszergyártásban szerzett gyakorlati és elméleti szaktudás
Műszaki rendszerekre és berendezésekre vonatkozó karbantartási ismeret
5 év szakmai tapasztalat
Csoport irányításában szerzett gyakorlat
Projektvezetési tapasztalat
Karbantartást támogató rendszerek ismerete
Tűzvédelmi szakvizsga
Munkavégzés helye
Miskolc