Junior Karbantartó Mérnök

Humán centrum kft. - Miskolc
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Sanofi az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek.
Feladatok:
A telephely gyártó berendezéseinek karbantartása
Az érvényes eljárások és GMP elvárások betartása
Gyártó és csomagoló berendezések folyamatos üzemeltetésének biztosítása
Rendkívüli események észlelése, jelentése
Műszaki hibák elhárítása
Elvárások:
Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
Angol nyelv kommunikáció képes ismerete
Elmélyült és széles körű műszaki tudás, műszaki rendszerek, berendezések ismerete, karbantartási ismeretek
Felhasználói színtű számítógépes és Office ismeret
3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk
Határozatlan idejű szerződés
Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között
Versenyképes juttatási csomag
Kedvezményes sportolási lehetőség
Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással)
Éves egészségügyi szűrőprogram
Előnyt jelent:
Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
Gyógyszergyártásban szerzett gyakorlati és elméleti szaktudás
Műszaki rendszerekre és berendezésekre vonatkozó karbantartási ismeret
5 év szakmai tapasztalat
Csoport irányításában szerzett gyakorlat
Projektvezetési tapasztalat
Karbantartást támogató rendszerek ismerete
Tűzvédelmi szakvizsga
JELENTKEZÉS A pozícióra való jelentkezéshez töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy jelentkezzen a lent megadott e-mail címen! Mindkét esetben kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja az önéletrajzát!