Karbantartó Mérnök

Trenkwalder - Győr-Moson-Sopron
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartó mérnök
Leírás
Autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat Karbantartó mérnök pozícióba. Várjuk a nyitott, lelkes, proaktív junior jelölteket is, aki érdeklődik a karbantartás világa iránt!
Feladatok
Automatizálási projektekben való aktív részvétel, megvalósulást követően azok támogatása, nyomonkövetése
Termelőgépek hatékonyságának javítása, állásidők, veszteségek, selejt csökkentése technikai fejlesztések útján
A termelés folyamatosságának biztosítása;
gépek, berendezések rendszeres felügyelete, a gyártás során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása
Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégezésének felügyelete, a berendezések fejlesztése, a berendezések karbantarthatóságának javítása
Kapcsolattartás a gépek/berendezések szállítóival, részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben
Elvárások
Gépész/Mechatronikai mérnöki/üzemmérnöki / villamosmérnöki végzettség
Középfokú angol nyelvismeret
Nyitott, lelkes, proaktív hozzáállás
Előny:

Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
PLC programozói ismeretek (Siemens S7)
Amit kínálunk
Versenyképes juttatási csomag
Cafeteria, bónuszkifizetés
Alkalmankénti HO lehetőség
Fiatalos légkör
Folyamatos szakmai képzések
Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
Költöző jelölteket szívesen fogadnak

Munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye