Villamos Karbantartó Mérnök

Knorr-bremse - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

* Elektromos karbantartó mérnökként a fő feladatod a termelőeszközök karbantartásának és javításának a koordinálása lesz* A feladatokat, projecteket CMMS rendszerben kell kezelned, valamint a rendszer folyamatos fejlesztését kell támogatnod. * Karbantartási és javítási adatok elemzésével megoldási javaslatokat és fejlesztési terveket kell készítened. * A karbantartáshoz szükséges eljárásokat és folyamatokat kell definiálnod, valamint ezeket folyamatosan frissítened* Különböző digitalizációs és Ipar 4. 0-ás projectek kell támogatnod a telepítési és fejlesztési projectek mellett* A társterületekkel és beszállítókkal folyamatosan kell kommunikálnod, illetve kapcsolatot tartanod. * Egy precíz és pontos kollégát keresünk, hiszen a folyamatok dokumentálása, elemzése és riportálási feladatok is tartoznak ehhez a munkakörhöz* Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk* Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat* Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk* Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz* Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is* Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség családi nap, sportnap színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban* Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket* A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk* Villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség* Középszintű angol nyelvi kommunikáció* 3-5 év hasonló gyártásban szerzett karbantartási, vagy project mérnöki tapasztalat. RENDELKEZEL* Prediktív karbantartási ismeretekkel* Szerszámgépek terén mechanikus és villamostapasztalattal. * Alapszintű német nyelvtudással* SAP karbantartási modul felhasználói ismeretekkel