Karbantartó Mérnök Forgácsolási Terület

Knorr-bremse - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartó mérnökként fő feladatod a termelési eszközök karbantartásának koordinálása leszCMMS rendszer támogatásaKarbantartási adatok elemzése, megoldási javaslatok és tervek elkészítése karbantartási eljárások, folyamatok felülvizsgálata és szükség esetén korrigálásaKarbantartási ütemezés optimalizálásaJó, ha szeretsz csapatban dolgozni, hiszen a műszakos karbantartói csoport szakmai felügyelete, valamint elemzések elkészítése is a te feladataid közé fog tartozniA munkafolyamatok és egyéb projektek menedzselésében Ipar 4. 0 és egyéb digitalizációs és a javítási munkálatokhoz szükséges erőforrások biztosításában is számítunk majd a segítségedreFontos, hogy jól tudj kommunikálni, hiszen a társterületekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartás is a teendőid közé fog tartozni, emellett pedig auditokon is részt kell majd vennedEgy precíz és pontos kollégát keresünk, hiszen a folyamatok dokumentálása, elemzése, és riportálása is a karbantartó mérnök pozícióhoz tartozikMindezek mellett a karbantartási szoftver kezelése és fejlesztése is a te feladatod leszAMIK SZÜKSÉGESEK A FELADTAID ELLÁTÁSÁHOZFelsőfokú műszaki végzettség villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök területenKözépszintű angol nyelvi kommunikáció3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalatEgy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunkMegismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokatFontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunkAz alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetszMinden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban isKellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség családi nap, sportnap színesíti a mindennapokatSaját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinketA munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjukPillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!Rendelkezel prediktív karbantartási ismeretekkelSzerszámgépek terén mechanikus és villamos ismerettel is rendelkezel. Alapszintű német nyelvtudással rendelkezel