Junior Vezető - Program

Clear '97 gyorsétterem kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

Junior vezető programunkba munkatársaink feladatai:
A konyhai feladatok mellett alkalmad lesz közvetlen kapcsolatot tartani a vendégekkel és profi szinten kezelni a vásárlói panaszokatRendszeresen fejlesztheted magad a vezetői tréningek soránSegíted kollégáid munkáját a napi műszakcélok meghatározásával, a műszakban lévő teljes személyzet munkavégzésének lekövetésével és irányításávalA dolgozói beosztások, tréning tervek ellenőrzése mellett lehetőséged lesz aktívan részt venni a személyzet teljesítmény-értékelésébenA csúcsforgalmi időszakokban a konyhai terület, illetve a vendégtér koordinálásában is helytállhatszRálátásod lesz az étterem működésével kapcsolatos feladatokra, szemmel tartod a gépek működésének állapotát és a termékek minőségét, elvégzed a napi zárási teendőket.Választható helyszínek:
Sopron,szállást biztosítunkSzombathelyJunior vezető munkatársunk bérezése:
Átlagos, 15% műszakpótlékkal számolva bruttó 500.800 -523.800 Ft helyszínenként változó18 órától 30% műszakpótlékTovábbi juttatáskéntSZÉP kártyátis kapsz20%vásárlási kedvezményszinte az összes magyarországi Meki®-benTovábbipartneri kedvezményekaMcCard®-dalBónusz lehetőségek várnak még rádMunkaidő:
Folytonos, váltakozó munkarendHeti 5 munkanap, napi 8 órábanVáltozatosműszakok, ami lehet 6-14, 14-22, 22-6 órában vagy köztes beosztás napközbenHétköznap és hétvégenteEz egy fontos pozíció, amihez a következőkre lesz szükséged:
Középfokú végzettség vagy a vendéglátásban eltöltött legalább 1 évCsapatmunkában aktív részvételÖnálló munkavégzésSzabálykövetésPontosságLojalitásMegfelelő ambícióval, jó kommunikációs képességgel rendelkező személy vagySzeretsz emberekkel, vendégekkel foglalkozni és van vendéglátásban szerzett korábbi tapasztalatodHasonló gyorséttermi munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelentNagyszerű vezetői adottságokkal rendelkezel, irányítottál már csapatotSzeretnél egy jó csapatban dolgozni, valami újnak a része lenni