C Developer

Hays hungary kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Your new company
Partnerünk a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 236 ezer dolgozójával 144 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztak és nem állnak meg! Bármi is érdekeljen a világból, náluk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat.
Your new role
Az automatizálási projektekben való aktív részvétel (új munkafolyamatok tervezése és kialakítása), - szoftverek, feladatok teljeskörű kivitelezése, technikai specifikációk írása,
- Product Ownerekkel és a társosztályokkal való folyamatos egyeztetés, kapcsolattartás az egyes fejlesztési feladatokat illetően,
- Junior Kollégák munkájának és szakmai fejlődésének támogatása,
- folyamatok, élesítések megfelelő előkészítése, kódok körültekintő ellenőrzése.
Mit érdemes tudnod a csapatukról?
- Magyarországon felépítették és folyamatosan bővítik a jelenleg 80 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központukat (DAC),
- az osztály úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során,
- számos automatizált audit tesztet és szoftvert fejlesztettek, valamint üzemeltetnek,
- agilis project management módszertant és SCRUM keretrendszert alkalmaznak a fejlesztési projektek során.
What you'll need to succeed
- van tapasztaltod C#, MSSQL fejlesztésben, (VBA ismerete előnyt jelent), - legalább 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel fejlesztői területen
- kiváló a kommunikációs készséged, könnyen megtalálod a hangot a fejlesztőkkel és az üzleti oldal képviselőivel is,
- van tapasztalatod nagyobb, komplexebb projektek tervezésében és részekre bontásában,
- dolgoztál már agilis környezetben, könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz
- van tapasztaltod abban, hogy junior fejlesztők munkáját segíted akár szakmai szempontból, akár az egyéni fejlődési céljaikkal összefüggésben,
- szeretsz csapatban dolgozni,
- angol nyelvtudásod legalább középszintű,
- pontosság, határozottság, rugalmasság jellemez.
What you'll get in return
- fiatal, jókedvű, motivált és lendületes kollégákkal dolgozhatsz, - hosszú távú karrier lehetőséget,
- rendszeres csapatépítő programokat,
- szakmai tréningeken való részvételi lehetőséget,
- kiszámítható munkakörnyezetet, lehetőséget nagyarányú otthoni munkavégzésre,
- munkavállalói jóllétet támogató programok, (csapatsportok, Tudatos Jóllét Program, Self-Care konzultáció).
What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you, but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Jelentkezzen most a következőre:
C Developer