Embedded Linux C++ Developer - Tgmt @ Siemens Mobility Kft.

Siemens mobility kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Befejezett felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel.
  • Dolgoztál már minimum 5 évet beágyazott C++ fejlesztőként.
  • Jártas vagy Linux környezetben való fejlesztésben.
  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvismerettel rendelkezel.
  • Megoldásorientált szemlélet, kreativitás és analitikus gondolkodás jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Linux alapú rendszerek sebezhetőségének minimalizálásában szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Dolgoztál már biztonsági tesztek végrehajtásán és kiértékelésén (penetration test, kódelemzés, sebezhetőségek osztályozása).
  • IT biztonsági szabványok ismeretével rendelkezel (pl. ISO/IEC 27001, IEC 62443).
  • Van tapasztalatot biztonságkritikus rendszerek fejlesztésével.

Projektünk az önvezető metró fedélzeti számítógépen futó szoftverének egyik komponensének fejlesztéséhez köthető.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

,[Önvezető metró vezérlési szoftverének fejlesztése., Új hardverközeli funkciók, fejlesztések tervezése, architektúra kialakítása., Hálózatba kapcsolt, Linux alapú beágyazott rendszer információbiztonsági szempontból történő továbbfejlesztése., Sebezhetőségek, támadási felület minimalizálása (hardening) az alkalmazás, a szolgáltatások, és az operációs rendszer szintjén egyaránt., Technikai dokumentációk készítése., Együttműködés nemzetközi fejlesztő csapatokkal.] Requirements:
C++, Linux, Computer Network, Cybersecurity, ISO, IEC Tools:
Agile, Scrum. Additionally:
Sport subscription, Training budget, Private healthcare, International projects, Cafeteria, Life &
group insurance, GreenGo, Free coffee, Bike parking, Playroom, Shower, Free parking, Mobile phone, Modern office, No dress code, In-house trainings, In-house hack days.