Építészeti Tervezőmérnök

Starjobs magyarország - Debrecen
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Ipari ágazatban működő nemzetközi gyártó partnerünk zöldmezős beruházásának megvalósításához Hajdú Bihar Vármegyébe keresünk tapasztalt:
Építészeti tervezőmérnök kollégát.
Feladatok:
Adatok összegyűjtése az adatokat a projekt korai szakaszában, technikai támogatás és együttműködés biztosítása a projekt megvalósításához, valamint az új építés során az üzem általános elrendezésének, valamint az egyes épületek épületeinek előzetes tervezésének elvégzése.
Együttműködik a tervezőintézettel és más külső tervező intézményekkel az építészeti tervezési feltételek biztosítása, az építészeti tervezési terv megerősítése és felülvizsgálata, a tervezőintézet által biztosított rajzok áttekintése,
Az átfogó mutatók, mint a megfelelőséghez, biztonsághoz, megbízhatóság felülvizsgálatához, gazdaságossághoz, kivitelezhetőséghez, karbantartáshoz és mérhetőséghez kapcsolódó rendszer kialakításában való részvétel.
Segítségnyújtás az építési projektbeszállítók, építőipari cégek és projektesetek vizsgálatában, valamint a beszállítók és kivitelező cégek projektterveinek, mennyiségeinek áttekintése.
Vegyen részt az építési projektben felmerülő problémák megvitatásában, összegezze és tegyen javaslatot megoldásokra vagy fejlesztési tervekre.
Beszállítók végrehajtásának nyomon követése, (például az egyes projektek építészeti rajzmódosításainak), és vezesse a tervmódosítási munkát.
Az építési szakterület egyes speciális konstrukcióinak szerződés-odaítélése előtti előkészítő munkák végrehajtása
A felelős projekthez helyszíni munkavezetés és magyarázat adása, az építési beruházások átvételében való részvétel.
A munka előrehaladásának időben jelentése a felettesnek, meglévő problémák előterjesztése, elemezze a helyzeteket és tegyen javaslatokat a problémák megoldására.
Az épülő üzem építési területének építési és tervváltozásainak nyomon követése, az épület tervezésének időben történő kivitelezése az igényekhez igazítva.
A felettes vezetők által kijelölt egyéb feladatok elvégzése.

Követelmények:
Felsőfokú alap vagy magasabb fokú végzettség építészet vagy egyéb kapcsolódó területen.
Angol nyelvtudás, kiváló szóbeli és írásbeli készség. Jártasság angol nyelvű műszaki anyagok olvasásában.
Jártasság a Windows irodai szoftverek és AutoCAD programban.
Legalább 5 év nagyvállalati vagy csoportos építőipari gyakorlat, építési projektek tervezésében, valamint helyszíni építésvezetésben szerzett tapasztalat;
Gazdag építőipari műszaki ismeretek.
Országos okleveles gyakorló képesítési bizonyítvány vagy szakmai cím bizonyítvány (ideértve az országos egységes vizsgán vagy felülvizsgálaton szerzett junior és magasabb műszaki címet is).
Jó tervezői és áttekintő képességgel kell rendelkeznie az építészeti szakmai tervekhez.
Amit kínálunk:
Kiemelkedő bérezés;
Részvételegy modern, innovatív beruházás megvalósításában;
Fejlődésilehetőség nemzetközi környezetben.
Kérem, amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, a "
gombra kattintva, magyar és angol nyelvű önéletrajzának csatolásával jelentkezhet.