Junior Termékmenedzser

Kite zrt - Nádudvar
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

A KITE Zrt. Gépkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet
Junior termékmenedzser
Munkakör betöltésére
Nádudvaron található Központjába
Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást
Leendő kollégánk feladatai:
Megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
A szervezet műszaki üzletáginak megismerése,
A cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
Szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
Agrárpiac megismerése,
Értékesítési tevékenység hátterének megismerése,
Készletgazdálkodási folyamatok elsajátítása.
Számunkra az ideális jelölt:
Befejezett felsőfokú műszaki vagy agronómiai végzettséggel rendelkezik (közvetlenül a végzés előtt álló hallgatók jelentkezését is várjuk),
Angol és/vagy német nyelvből középfokú nyelvvizsgával rendelkezik,
Számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
Rendelkezik "
B"
kategóriás jogosítvánnyal,
Jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik,
Megbízható, pontos és következetes,
Kereskedelmi szemlélettel rendelkezik.
Előnyt jelent, egymástól függetlenül:
Gépészmérnöki végzettség,
Járműmérnöki/ közlekedésmérnöki végzettség,
Mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
Mezőgazdasági gépismeret.
Amit nyújtunk:
Fix havi alapjövedelem,
Béren kívüli juttatások (Szép kártya és Egészségbiztosítás),
Mobiltelefon, laptop,
Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
Hosszútávú munkalehetőség,
Bejárás támogatása,
Céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból.