Junior Termékmenedzser

Magyar éremkibocsátó kft. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő termékportfóliók teljes körű menedzselése, termékek és kiegészítők készletének kontrollja, utánrendeléseTermékek életútjának folyamatos nyomon követése, elemzések, riportok készítéseTermék koncepciók adaptációja a magyar piacra a regionális stratégiával összhangbanMarketing tevékenységek eredményeinek nyomon követése, elemzéseSzövegírás termékajánlatok, tanúsítványokAktív részvétel a marketing kommunikáció kialakításábanWebshop termékoldalainak és a landing page-ek létrehozása és folyamatos frissítéseVevő szelekciók elkészítése a kollekciós tevékenységekkel kapcsolatosanCall Centerek tájékoztatása, kapcsolattartásHosszú távú munkalehetőség a belváros szívébenBéren kívüli juttatásokHome office lehetőség heti 3 napModern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkörKihívást jelentő feladatokElismerő, támogató szakmai háttérSzakirányú felsőfokú gazdasági végzettségJó problémamegoldó képesség, szervezőkészség, precizitás, határozottságAnalitikus szemléletmódÉrdeklődés a történelem, az érmek és érmék iránt, nyitottság a numizmatika világáraKreativitásés jó szövegíró képességSzívesen dolgozol csapatban, de önállóan is kiválóan boldogulszFelhasználói szintű Microsoft Office ismeretekTársalgási szintű angol nyelvtudásTapasztalat termékmenedzser munkakörben, vagy érmekkel, érmékkel kapcsolatos tevékenységekben