Junior Alkatrész Termékmenedzser

Kite zrt - Nádudvar
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

A KITE Zrt. Alkatrészkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet
Junior alkatrész termékmenedzser
Munkakör betöltésére
Nádudvaron található Központjába
Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást
Leendő kollégánk feladatai:
Megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
A szervezet műszaki üzletáginak megismerése,
A cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
Szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
Agrárpiac megismerése,
Értékesítési tevékenység hátterének megismerése,
Készletgazdálkodási folyamatok elsajátítása.
Számunkra az ideális jelölt:
Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséget (BSc/MSc vagy közvetlenül a végzés előtt álló hallgatók jelentkezését is várjuk),
Számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
Rendelkezik "
B"
kategóriás jogosítvánnyal,
Társalgási szinten beszél angol és/vagy német nyelven,
Erős kereskedelmi attitűddel, értékesítői szemlélettel rendelkezik,
Jó kommunikációs készséggel bír,
Megbízhatóság, pontosság, következetesség jellemzi.
Előnyt jelent, egymástól függetlenül:
Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki végzettség,
Járműmérnöki végzettség,
Mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
Mezőgazdasági gépismeret.
A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:
Fix havi alapbér,
Béren kívüli juttatások (Szép-kártya, Egészségbiztosítás),
A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
Céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
Az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.