Junior Termékmenedzser

Mind-diák szövetkezet - Budapest
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
A Bank360 Zrt. banki ajánlatok összehasonlításával foglalkozó partnerünk legfőbb feladata, hogy a nagy mennyiségű pénzügyi termékek közötti választást megkönnyítsék, akár legyen szó hitelkártya igénylésről, vagy lakáshitelről. Szakmai megbízhatóságukat a több évtizedes banki tapasztalat és a pénzügyi tudatosság iránti elhivatottságuk biztosítja.
Junior termékmenedzser
Feladatok
Adminisztrációs feladatok ellátása
Rendszeres riportok készítése (Excel táblázatban)
Banki termékhez kapcsolódó funkciók ellenőrzése, tesztelése
Termékek működéséhez szükséges beállítások elvégzése
Termékekhez kapcsolódó funkciók ellenőrzése, kapcsolódó kész fejlesztések átvétele
Elvárások
Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Gazdasági területen folytatott felsőfokú tanulmányok
Betöltött 18. életév
Magabiztos Excel használat
Munkaidő
Hétfőtől szerdáig, 8:
00 és 17:
00 között végezhető diákmunka
Heti 24 óra vállalása irodai környezetben
Amit kínálunk
Bruttó 1970 Ft/óra
Igényes irodai környezet
Hosszú távú diákmunka
Gyakorlat leigazolási lehetőség
Előnyök
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Középszintű angol nyelvtudás
Munkavégzés helye
Budapest VI.