Junior Sales Manager

Alfa biztosító - Pécs
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

(Pécs)
Keressük azokat az ambiciózus pályakezdőket, illetve pályamódosítókat, akik a hosszú távú jövőjüket pénzügyi területen akarják eltölteni, lelkesedésükkel képesek önmagukat és másokat is sikeressé tenni!
Amit kínálunk Neked:
Teljesítmény arányos juttatási rendszer (átlagosan 500.000 Ft/hó)
Amíg tanulod a szakmát további havi 300.000 Ft hivatásindító támogatásban részesülhetsz
Intenzív mentori támogatás segíti az elindulásodat
Inspiratív irodai környezet, saját tanácsadói weboldal
Vezető utánpótlás programunkban való részvétel
1 év munka után élet-, baleset- és betegségbiztosítást adunk
Rád váró feladatok:
Pénzügyi tanácsadói szakma elméleti és gyakorlati elsajátítása
Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
Az Alfa biztosító termékeinek értékesítése (biztosítás, hitel, befektetési alapok)
Az ügyfeleink elégedettségének és lojalitásának növelése színvonalas kiszolgálással
Értékesítési célkitűzések elérése
Értékesítési csapat fejlesztése, támogatása, irányítása
Elvárásaink Feléd:
Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB tanúsítvány előny)
Vállalkozói szemlélet
Nyitottság a tanulásra és az új technológiák alkalmazására
Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
Mentori betanítás után képesség az önálló munkavégzésre
Ha van már értékesítési területen szerzett tapasztalatod, annak örülünk, de egyáltalán nem elvárás
BELEVÁGSZ? ADJ LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!
Pályázni fényképes szakmai önéletrajzzal tudsz!