Junior Export Sales Manager

Hell energy magyarország kft. - Miskolc
30+ napja (09/05/2024)

munkaköri leírás

Új partnerek és potenciális ügyfelek felkutatásaHideghívások indításaAdatbázisok kezelése, beszámolók készítéseNapi és heti szintű riportok készítéseOnline tárgyalások lebonyolításaOnline prezentációk készítése és előadása új partnerek részéreTeljeskörű információnyújtás a termékrőlTájékoztatás, segítségnyújtás a felmerülő kérdésekkel kapcsolatbanBeérkező e-mailek megválaszolásaKapcsolattartás a társosztályokkalStabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel, széleskörű szakmai tapasztalatokkal teli munkalehetőséget kínálunk, dinamikusan fejlődő cégcsoportban. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel honoráljuk, valamint inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk. Felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyarántTelefonos értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelentÜgyfél-orientáltság, kiváló kommunikációs készségÖnálló, terhelhető, stressz tűrő képességPontosság, precizitás jellemezKépesség önálló munkavégzésre