It Projektmenedzser

Rossmann magyarország kft. - Üllő
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

IT projektjeink vezetése és irányítása kezdeti tervezéstől a végrehajtásig
Aktív részvétel a vállalati projektszemlélet meghonosításában, projektportfólió menedzsmentjében
Projektcsapatok vezetése és támogatása, a hatékony együttműködés biztosítása
Folyamatos tájékoztatás az érdekelt felek felé a projekt előrehaladásáról és esetleges kockázatairól
Projekt során a vállalati szabványok és biztonsági előírások érvényesülésének biztosításaCéges autót, laptopot, mobiltelefont - magánhasználatra is-
Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
Kultúrált, fiatalos munkakörnyezetet
A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.
10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és gyümölcsötLegalább 3-5 éves tapasztalatot teljeskörű IT projektmenedzsment területen, preferáltan kiskereskedelmi vagy multinacionális környezetben
Magabiztos ismereteket vízesés és agilis projektmenedzsment módszertanokban
Multinacionális cég új létesítmény IT infrastruktúrájának kiépítésében és kapcsolódó rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalatot
Tárgyalóképes angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
Felsőfokú szakirányú végzettséget
Kiváló problémamegoldó képességet és döntéshozatali készséget
Rugalmasságot és képességet a változások kezelésére dinamikus környezetben
Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készségetLogisztikai központ IT infrastruktúrájának kiépítésében szerzett tapasztalat
Vállalatirányítási / logisztikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat