Senior It Projektmenedzser Pmp Vagy Ipma B Végzettséggel

Trendency online zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Projektmegvalósítási tervek elkészítése a tervezési és fejlesztési követelmények dokumentálása memo-k készítése, PIB és POB egyeztetések vezetése árajánlatok készítése becsléssel és ütemezéssel önálló kapcsolattartás az ügyfelekkel projekt teljes időtartama alatt a belső fejlesztői csapat, BA és Architect kollégák koordinálása projekt költségvetés gondozása Scope-védelem, CR-ek menedzselése, eszkalációs pontok felismerése és menedzselése döntéselőkészítési anyagok összeállítása heti szintű riportálás a vezetőség felé az elkészült projektek határidőre történő átadása, a számlázással és teljesítéssel kapcsolatos határidők szigorú betartása szakmai tréningek, céges workshop-ok, egyénre szabott képzési terv, Udemy kurzusokhoz hozzáférés Trendency VIP Membership:
extra juttatások 1 éves munkaviszonytól pl.:
Medicover kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető családias hangulat;
nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap hónapindító közös reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi nap rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés heti akár 2-3 nap home office bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség kutyabarát munkahely minimum 8-10 év projektvezetői tapasztalatod van egyedi szoftverfejlesztési projektekben rendelkezel PMI-PMP vagy IPMA B végzettséggel ismered a projektmenedzsment módszertanokat, keretrendszereket pl.:
Waterfall, Agilis, Scrum, Kanban magas szintű MS Office és projektmenedzsment támogató eszközismerettel bírsz jó a kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készséged határozott fellépés, jó szervezőkészség jellemez képviselni tudod az ügyfél - és a kollégák - előtt a projekt és a cég érdekeit nem okoz gondot a „big picture” szem előtt tartása az elemi szintű feladatok menedzselése során menedzsment szemlélettel bírsz és ügyfélközpontú a hozzáállásod megoldásorientált vagy – „hogy tudom mégis megoldani vs. miért nem tudom megoldani” használtál már Project Management eszközöket pl.:
Jira, Trello, Asana, MSProject kommunikációképes angol nyelvtudásközbeszerzési ismeretek fejlesztői múltvolt már 10+ fős projekt csapatod üzleti elemzői tapasztalatszéles tudás webes és/vagy mobil alkalmazások fejlesztéséhez kapcsolódó projektekben dolgoztál már nagyobb létszámú csapatbanCMS domain jártasság