It Projektmenedzser

En-co software zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

- Projektek vezetése a teljes projektciklus alatt- A projektcsapat munkájának napi szintű irányítása- Részvétel az üzleti igények felmérésében- Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel- Projekthez kapcsolódó tervezés, monitoring és adminisztráció- Részvétel az erőforrástervezés és -allokálás folyamatában- Emlékeztetők, beszámolók és jelentések készítés- Összetartó, támogató projektcsapat- Jó hangulatú munkahely, rendszeres közösségi, csapatépítő programok- 8 órás bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony, rugalmas munkaidő- Belső oktatások, tudásmegosztás- Változatos projekteken való részvétel, fejlődési lehetőség- Hibrid munkavégzés lehetősége- Szoftverfejlesztési projekteken szerzett minimum 3 év tapasztalat- Jogi ismeretek gyakorlati alkalmazása- Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban- Ügyfélközpontú és rendszerszemléletű gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó képesség- Gyors tanulási képesség, megbízhatóság és felelősségteljes, önálló munkavégzés- Proaktív hozzáállás- Magasfokú precizitás és igényesség- Államigazgatásban/ közigazgatásban szerzett tapasztalat- IPMA/PMI minősítés- Állami szakrendszerek fejlesztésének ismerete- Multinacionális, KKV és startup környezetek ismerete- Angol nyelvismeret- Pályázatírási tapasztalat