Senior It Projektmenedzser

Kész consulting kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Nagyvállalati informatikai fejlesztési projektek vezetésében
Projektcélok megvalósulásának biztosításában
Projekt- és erőforrásterv kidolgozásában
A fejlesztői csapat támogatásában a funkcionális specifikáció értelmezésében
A különböző üzleti területekről érkező kollégák, csapattagok munkájának ellenőrzésében, irányításában
Kapcsolattartásban a külső szállítókkal
Projektütemtervek betartásában, ellenőrzésében
A műszaki terjedelem, határidők, és költségek kontrollálásában
A felmerülő kockázatok, problémák és változások azonosításában, kezelésében
Projektdokumentáció készítésében
Vezetői döntések előkészítésében, támogatásában
Informatikai fejlesztési projektekben üzleti igények és folyamatok felmérésének támogatásábanEgy közel 2000 fős építőipari nagyvállalat stabil tagja lehetsz, nálunk a biztos háttér garantált
Munkatársaink teljesítményét az alapbéren felül számos juttatással ismerjük el:
Kimagasló cafeteria kerettel jutalmazzuk kollégáink munkáját, melynek felhasználására többféle lehetőséged nyílik:
SZÉP Kártya
Bölcsődei, óvodai ellátás
Készpénz kifizetés
Komplex egészségbiztosítási szolgáltatási csomagunk keretén belül különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen vagy kedvezményes áron
Személybiztosítási programunk keretében minden munkavállalónkra baleset- és életbiztosítást kötünk
Jutalmazzuk a fáradozásaidat, hiszen évente egy alkalommal, tavasszal, teljesítményalapú prémiumra is jogosult lehetsz
Heti 2 alkalommal van lehetőséged home office-ból dolgozni
Ajánlási programunk keretében jutalmazzuk, ha új kollégánk közvetlen ajánlásod által nyer felvételt hozzánk
Budapesti és kecskeméti telephelyeinken zárt kerékpártároló várja a sportos kollégáinkat
A lendületességet kávéval és teával fokozzuk korlátlan mennyiségben
Évente akár több alkalommal is csapatépítő programokkal színesítjük a hétköznapjainkat
Támogatjuk a vidéki kollégák bejárását az erre vonatkozó kormányrendelet szerint akár saját autóval, akár tömegközlekedéssel közlekedsz
9. kerületi irodánk könnyen megközelíthető és ha autóval érkeznél, saját parkolónkban ingyen tudsz parkolni
Munkádhoz laptopot és mobiltelefont biztosítunk
Családbarát munkahelyként, kedvezményes nyári táborokkal is igyekszünk kényelmessé tenni a kisgyermekes kollégák hétköznapjait
Gondolunk a kikapcsolódásra is:
kényelmes KÉSZ-es üdülőinkben kedvezményesen pihenhetsz, akár a Balatonon, akár HorvátországbanFelsőfokú végzettséggel rendelkezel
Legalább 5-7 éves szakmai tapasztalatod van szoftverfejlesztési projektek vezetésében
Ismersz projektmenedzsment módszertanokat a gyakorlatban
Erős MS Office gyakorlattal bírsz
Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód jellemez
Jellemzőek rád a következők:
proaktív, önálló munkavégzés;
jó problémamegoldó képesség;
jó kommunikációs és tárgyalási készség;
eredményorientált szemlélet
Kommunikációképes az angol nyelvtudásod