Hr Partner

Máv-start vasúti személyszállító zrt. - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Keressük az új kollégánkat a HR csapatunkba, aki a humánpartneri feladatok mellett részt vesz a terület létszámtervezésében és jól kezeli az excel táblákat. Te lennél az?
Van tapasztalatod a HR területén? Új munkahelyet keresel? Szeretnéd a tudásodat az ország egyik legnagyobb munkáltatójánál kamatoztatni? Jelentkezz és dolgozzunk együtt!
Új munkatársunk feladatai lesznek
- humán szakmai támogatást adsz a hozzád tartozó szervezeti egységek vezetői részére
- ellátod a munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel, munkaszerződés módosításokkal, tanulmányi szerződéskötéssel kapcsolatos feladatokat
- gondoskodsz a munkavállalók adatainak az SAP rendszerben történő naprakész nyilvántartásáról
- részt veszel a terület létszám tervezésében és a havi/éves riportokhoz adatokat szolgáltatsz
- végzed a hozzád tartozó szervezeti egységek működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatokat
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- érettségi
- humán vagy gazdasági szakirányú végzettség
- nagyvállalati HR tapasztalat
- legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
- vonatkozó törvények, szabályozók, utasítások átfogó ismerete, kiemelten az Mt.
- irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű ismerete (kiemelten Excel)
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- pontos munkavégzés, rugalmasság
- rendszerben való gondolkodás
- kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
- analítikus gondolkodás
Előnyként értékeljük
- egyetemi vagy főiskolai végzettség (humán, jog vagy gazdaság terület)
- SAP HR ismerete
Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- béren kívüli juttatások
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
- kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
2024-05-26
Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Jelentkezzen most a következőre:
Hr Partner