Hr Business Partner

Euroapi hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A támogatott területek üzleti igényeinek felmérése, munkavállalók és vezetők támogatása HR oldalról. Kapcsolattartás a támogatottüzleti terület vezetőivel, összekötő szerep az üzleti és a HR oldal között. Munkaerőigény tervezése, létszámgazdálkodás nyomon követése és támogatása. Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatokban. Különböző HR projektekben való aktív közreműködés pl. folyamatfejlesztések, szervezetfejlesztések Éves HR ciklusok koordinálása az adott területen pl. bérfejlesztés, performance management Vállalati people development feladatok pl. vezetőfejlesztés, tréningek, fejlesztési tervek, új vezetők beillesztése összefogása, koordinálása. A vállalat Cafeteria szabályzata alapján bruttó 600. 000 Ft/év próbaidő alatt is Céges bónusz átlagosan az éves bér 8%-a Éves manager szűrés és járóbeteg ellátás a Budai Egészségközpontban, amelyre 1 fizetett szabadnapot biztosítunk Kedvezményes sportolási lehetőség szauna, fitneszterem Kollektív élet-, és balesetbiztosítás Önkéntes nyugdíjpénztári tagság munkáltatói hozzájárulással kiegészítve Ingyenes parkolási lehetőség Irodai masszázs Releváns felsőfokú végzettség Minimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben Korszerű HR rendszerek ismerete, projekt management ismeretek Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás MS Office magas szintű felhasználói ismerete Erős ügyfélközpontúság és problémamegoldás Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodás Workday rendszer ismerete