Senior Hr Business Partner

Festo-am kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szoros együttműködés a vezetőkkel és a munkavállalókkal az egyes szervezeti területeken belüli, illetve azok közötti kapcsolatok fejlesztése, az elkötelezettség és megtartás, valamint a teljesítmény növelése érdekébenAz egyes osztályokra jellemző trendek és mérőszámok elemzése, ezek alapján megoldási és fejlesztési javaslatok megfogalmazásaAktív részvétel globális -, valamint lokális HR folyamatok, rendszerek és eszközök tervezésében, bevezetésében és működtetésébenA munkaerő-és utódlás tervezési folyamat nyomon követéseA csapatok és az egyének fejlesztési igényeinek felmérése, az ehhez kapcsolódó folyamatok tervezése és a megvalósítás koordinálásaA hozzá rendelt funkciók vezetőinek folyamatos, proaktív szakmai támogatása HR, munkaügyi, munkajogi témákbanSzéles körű juttatási csomag az alapbéren felül Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalomRugalmas munkaidőHome office lehetőségSzakmai képzésekNyelvtanulás támogatásaSportolási lehetőségek saját fitnesz termünkbenÉtterem a vállalat területénEgyéb információk:
Miért érdemes még minket választanod?Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunkTámogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint napNyitottak vagyunk a fejlesztési ötleteidre, a megvalósításban partnerek vagyunkBiztosítunk home office-t, de szeretjük a közösen megélt pörgős napokat is a gyár területénFelsőfokú végzettség HR/pszichológia/gazdasági/jogi területenLegalább 5 év HR Business Partner munkakörben szerzett releváns munkatapasztalatKözépszintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásbanNaprakész munkajogi ismeretekMS Office felhasználói szintű ismereteKiváló kommunikációs készségEgyüttműködő, határozott, proaktív, megoldás fókuszú személyiségGyártó vállalatnál szerzett tapasztalat