Senior Hr Business Partner

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerem állategészségügyi vállalatként immár több, mint száz éves tapasztalattal büszkélkedik. Globális jelenlétével, kutatás-fejlesztési tevékenységével és vakcinagyártással elősegíti a világ állatállományának egészségét és jólétét.
Budapesti HR csapatukba keresik Senior HR Business Partner kollégájukat az alábbiak szerint:
Létszámtervezés és munkaerőgazdálkodás
Részvétel a HR stratégiai tervezésben és megvalósításban
Toborzás-kiválasztás stratégiai szintű koordinációja
Teljesítménymenedzsment és fejlesztések menedzselése
Vezetői támogatás nyújtása (a munkavállalói kapcsolatok, konfliktuskezelés, teljesítményértékelés, munkaügy, kompenzáció, tréningek terén)
Belső kommunikáció fejlesztése
Toborzás-kiválasztási folyamat stratégiai szintű koordinálása, interjúkon való részvétel
Munkajogi változások és szabályzatok követése
Változás-menedzsmentben, szervezet- és vezetőfejlesztésben való aktív részvétel
Elvárások / Requirements
Felsőfokú szakirányú végzettség, preferáltan (HR/üzleti területek)
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat HR Business Partneri és/vagy HR generalista pozícióban, multinacionális gyártó vállalatnál
Folyékony angol nyelvtudás
Proaktív hozzáállás és a változások iránti alkalmazkodóképesség
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készségek.
Erős problémamegoldó képesség és döntéshozatali készségek
Előnyök:
Gyógyszeripari /vegyipari/ autóipari/FMCG szektorból hozott tapasztalat
Globális projektekben / csapatokban való részvétel
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapfizetés
Éves bónusz
Kiemelkedő éves Cafeteria keretösszeg
Egészségbiztosítás
Iskolakezdési támogatás
Fejlődési és tanulási lehetőség
Fiatalos, vidám és jókedvű csapat
Ingyenes sportolási lehetőség
Ingyenes parkolás
Vidékről történő bejárás támogatása