Hr Business Partner

Reed magyarország kft. - Alsónémedi
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

HR Business Partner - ALSÓNÉMEDI
Nemzetközi jelenléttel rendelkező partnerünk megbízásából keresünk HR Business Partnert, ALSÓNÉMEDIBE.
Megbízónk szektorában kiemelkedő piaci szereplő, dinamikus növekedési időszakban – Azon szakértők jelentkezését várják, akik szívesen csatlakoznának ehhez a fejlődéshez, akik nyitott személyiségükkel, újító gondolkodásukkal szívesen részt vennének a 3 fős HR osztály életében.
Azon pályázók jelentkezését várjuk akik már rendelkeznek tapasztalattal, melyet stratégiai, HR business partner funkcióban szereztek. A pozíció kiemelet fontossággal bír mind a HR csapat, mind a cég életében.
Feladatok
A dedikált osztályok teljeskörű HR támogatása operatív és stratégiai szempontból ( 80 munkavállaló, melynek 50 % fizikai dolgozó)
Szoros együttműködés a terület felső és középvezetőivel
Startégiai HR projektek támogatása
HR megoldások kidolgozása az üzlet oldalán felmerült kérdésekre
Vezetői döntéselőkészítő anyagok elkészítése
Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása, végig kísérése
Együttműködés a társosztályokkal
Elvárások:
Szakirányú felsőfokú végzettség (HR vagy közgazdász)
Minimum 3-5 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat, ideálisan HRBP pozícióban
Minimum erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Önálló, proaktív munkavégzés, rendszerszemlélet
Üzletvezérelt gondolkodás
Nyitottság, gyors tanulási készség
Megbízhatóság, kezdeményezőkészség, gyakorlatias attitűd
Kiemelkedő együttműködési- és kommunikációs készség
B kategóriás jogosítvány
Amit megbízónk kínál:
Versenyképes fizetés (alapfizetés, bonusz, cafeteria, jubileumi prémiumok)
Nyeli képzések, belső és külső tréning lehetőségek
Kiemelkedő munkakörnyezet
Lehetőség otthoni munkavégzésre – heti egy nap
Kedves, valóban jó hangulatú csapat – akik mindenben segítik majd az új csapattagot.