Felszolgáló

Ahura kft. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Ételek és italok felszolgálása, munkaterület rendben tartása. A Budapesti Vendéglátásban több mint húsz éve megbízható tulajdonosi háttérrel működő, II. és VI. kerületben lévő éttermeinkbe keressük alapszintű gyakorlattalés angol nyelv ismerettel rendelkező felszolgáló kollégánkat. A munkarend heti 3 alkalomml 12 órás műszak míg egy alkalommal 6 órás műszak. Ennek bérezése napi 32. 000 ft körül van jelenleg és amely forgalom növekedésével arányosan emelkedik. Napi étkezés biztosított, ebéd, vacsora, kávé, szóda. Rugalmas beosztás, az igények és a lehetőségek figyelembevételével kerül meg írásra. Olyan csapattagot szeretnénk magunk között tudni aki munkájára igényes, vidám, kedves, flexibilis és aki szívesen dolgozna egy jó hangulatú helyen. Vendégcentrikus hozzáállásangol nyelvtudásudvariasság, kedvesség, segítőkészség és a mosoly persze elengedhetetlenpontos, precíz munkavégzésmegbízhatóságpozitiv hozzáálásnyitottság a tanulás, fejlődés, továbbképzések feléVan tapasztalatod a vendéglátásbanSzereted a pörgést és szívesen dolgozol egy lendületes csapat tagjakéntAttitűdöd pozitívGyors tanulási készséggel és jó problémamegoldó képességgel rendelkezelRugalmas munkavégzés, változó műszakokban és hétvégén isHosszú távú karrierépítés céljára keresel munkahelyetJó problémamegoldó készséggel rendelkezel

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló