Felszolgáló

Dísz tér gasztronómia korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Miután Spíler Béla visszatért a müncheni Oktoberfestről, egyfolytában csak arra az életteli és vibráló légkörre tudott gondolni. Az a zene lüktetett füleiben éjjel-nappal. A tánc, a nevetés és a baráti beszélgetések jutottak eszébe, valamint a lederhosenben és dirndlben koccintó emberek, a literes söröskorsókat cipelő csinos pincérlányok, meg persze a bratwurst és a pretzel.Nem sokat habozott és belevágott legújabb projektjébe, a Spíler Biergartenbe!Csatlakozz felszolgálóként egy vagány, egész évben nyitva tartó sörkert csapatához, légy Te is Spíler!Felszolgálóként azt várjuk Tőled, hogy teljes figyelmed szenteld vendégeinknek, ajánld nekik kedvenc ételeinket és italainkat, lásd őket vendégül a szó legnemesebb értelmében, hogy visszatérő, régi ismerősként köszönthessük őket!Modern munkakörnyezet és felszerelés;
Minőségi alapanyagok és finom ételek;
Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
Fejlődési és előrelépésilehetőség szakmai tréningekkel;
Sporttámogatás AYCM kártyával;
Belső ajánlási program;
Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;
Rugalmas és kiszámíthatóbeosztás, piacképesfizetés;
Személyzeti étkezés;
Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat.A Spíler Biergarten csapatába Téged keresünk, ha:
Érdekel a vendéglátás és aktívan kommunikálsz angolul;
Készen állsz, hogy egy fantasztikus csapat tagjaként együtt nyújtsunk felejthetetlen gasztronómiai élményt vendégeinknek!Örülünk, ha van:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló