Épületgépész Építésvezető

Domi 87 építőipari és épületgépészeti kft. - Csongrád Megye
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Építőipari generál-kivitelezés, és ingatlan felújítás során felmerülő épületgépészeti munkák szerződés szerinti elvégeztetése;
A kivitelező csapat, illetve alvállalkozói létszám szakmai felügyelete, napi munkájuk szervezése, irányítása, értékelése;
Tervek szerinti folyamatos munkavégzés biztosítása a kivitelezéseken, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése.Tervek folyamatos egyeztetése társszakágakkal;
Anyagrendelések egyeztetése az építésvezetővel;
Felmérések, teljesítés igazolások elkészítése;
Vállalkozók és szállítókversenyeztetése, ártükör készítése, vállalkozási és szállítási szerződések előkészítéseBeszámoló készítése a munka előre haladásárólE-építési napló vezetéseAlkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződésStabil, hosszútávú munkalehetőségSzakmai fejlődés és előrelépés lehetősége, változatos feladatok1 műszakos munkarendSzakirányú iskolai végzettség;
1-3 év szakmai tapasztalat;
Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
Határozott fellépés, jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt, szervező és együttműködő képességMagabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek AutoCad, Ms OfficeB kategóriás jogosítványEredményekben gondolkodás;
Megbízható csapatjátékos;
Műszaki területen fejlődésre és tanulásra való hajlandóságPrecizitás, etikus hozzáállás, eredményekben gondolkodás és a jó munkabírás.Kivitelezési tapasztalat, építőipari szakmai gyakorlat, felsőfokú végzettség előnyt jelent.