Épületgépész Építésvezető

Merkbau zrt. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Jártas vagy épületgépészeti kivitelezési munkák lebonyolításában és ellenőrzésébenkipróbálnád magad nagy volumenű projektekenszeretsz irányítani és szereted a felelősségetjól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkalszeretsz határidőre dolgozni, tervezniszereted a csapatmunkátkomplexen tudsz gondolkoznia strukturált rendszerben történő munkavégzés a szakmailag felkészült, lendületes, fiatalos csapat a folyamatos szakmai kihívások a képzéseket biztosítása, amik naprakészen tartják tudásod és a munkán kívüli programokat, amik összehoznak minketépületgépészeti területen szerzett releváns tapasztalatszakirányú felsőfokú gépészmérnök vagy technikusi végzettségmegbízhatóság, projektszemlélet, önálló munkavégzésre képes személyiségfelhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office"
B"
kategóriás jogosítványtárgyalóképes szinten beszélsz angolul vagy németül van épületgépész FMV jogosultságod