Épületgépész Építésvezető, Projektvezető

Gb group kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Kivitelezési munkák irányítása és ellenőrzéseProjekt előkészítésAlvállalkozói megállapodások előkészítése, megkötéseSaját kivitelezésű munkák szervezése irányításaÉpítőipari projektek műszaki lebonyolításaÉpítési naplók vezetése és ellenőrzéseProjektek műszaki dokumentálásaKivitelezés minőségi ellenőrzéseÜtemtervek készítése és azok betartatásaSzükség esetén együttműködés a hatóságokkalKapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelőkkelVersenyképes bérezésStabil munkahelyCéges laptop, telefonVáltozatosfeladatokSzakmai fejlődési lehetőségSzakirányú, épületgépész végzettség, szakmai felkészültség, anyagismeret;
Jó szervezőkészség;
Legalább 3-5 év szakmaitapasztalatJó problémamegoldó készségJó kommunikációs készségB kategóriás jogosítványFelelős Műszaki Vezetői képesítés FMV;
Szakirányú számítógépes tervező programok ismerete AutoCAD;