Épületgépész Építésvezető

Hays hungary kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Az Ön új cége:
Épületgépész építésvezető kollégát keresünk épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó partnerünk csapatába. A több évtizede működő, magyar tulajdonú cég profiljába nagyvolumenű lakóparkok, ipari csarnokok és A kategóriás irodaházak egyaránt megtalálhatóak.
Az Ön új pozíciója:
Kivitelezési tevékenység helyszíni irányítása
Alvállalkozók munkájának koordinálása
Munkavédelmi és tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása
Építési napló vezetése
Kivitelezési ütemterv ellenőrzése
Mire van szüksége a sikerhez?
Szakirányú, épületgépész technikusi végzettség
Épületgépész építésvezetésben szerzett 3-5 éves tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Mire számíthat partnerünktől?
Teljes munkaidő;
rugalmas munkavégzés
Versenyképes juttatási csomag (bruttó 900.000 – 1.000.000 HUF alapbér + céges autó magánhasználatra + bónusz)
Kiváló munkahelyi környezet
Mit kell tennie most?Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.