Elszámolási Ügyintéző

Új világ nonprofit szolgáltató kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Munkatársat keresünk a Gazdasági szervezeti egységen belül az Elszámolás szakterületre, az alábbi feladatok végrehajtásárarészvétel a Társaság éves Üzleti tervének elkészítésében, az üzleti tervezés társasági szintű koordinációjatámogatás nyújtása a projektek erőforrásigényének és költségvetésének tervezéséheza Társaság döntéshozatali munkájának támogatásanegyedéves értékelések, elemzések, tendenciák figyelése, a teljesítés folyamatos figyelemmel kísérése, a terv- és a tényadatok összevetése, az eltérések elemzéseközreműködés a Társaság finanszírozási szerződéseinek létrehozásában, programok, támogatások, pályázatok pénzügyi elszámolásaVáltozatos, kihívást jelentő feladatokHome Office lehetőség hibrid munkavégzésVersenyképes jövedelem és juttatások munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatásSzakmai képzések támogatásaStabil, hosszú távú munkalehetőségCsaládbarát munkahelyRendszeres közösségépítő programokKönnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában kerékpárbarát munkahelyFelsőfokú iskolai végzettség gazdasági szakterületVállalkozási mérlegképes könyvelő képesítésSzámvitel/ kontrolling területen szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalatExcel, Word magabiztos használataKépesség a feladatok priorizálásáraTerhelhetőség, proaktivitásGyors, pontos munkavégzésJó kommunikációs készségEPTK pályázatkezelő felület ismereteVállalatirányítási rendszerek ismerete