Bérszámfejtő, Tb-Ügyintéző

Gelbmann kft. - Tatabánya
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Munkabérek és bérjellegű kifizetések elszámolása, számfejtéseMunkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzéseHarmadik országbeli és további külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésHavi bérszámfejtési folyamatokhoz kapcsolódó feladatok ellátásaTársadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása:
ellátások kiszámítása, számfejtése, naprakész nyilvántartása, határozatok készítéseLetiltások kezelése, munkáltatói és egyéb igazolások kiállításaHatóságok felé történő adatszolgáltatásHatározatlan idejű és hosszú távú munkaviszonyStabil, hosszú távú munkalehetőségVersenyképes bérezésAngol nyelvtanulási lehetőségMinimum középfokú végzettség, 2 év szakmai tapasztalatBér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettségMunkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismereteMagabiztos számítástechnikai ismeretek Word, ExcelJó kommunikációs és problémamegoldó képességPrecizitás, önállóság, megbízhatóságNOVITAX bérprogram ismereteAngol nyelvtudásÚj feladatok iránti nyitottság