Munkaügyi Specialista

Dpd hungary kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat személyzetéhez kapcsolódó információk és dokumentumok kezelése, adminisztrálása és naprakészen tartása, A munkavállalók bérjellegű és béren kívüli juttatásai külső bérszámfejtő által történő elszámolásának kontrollja, Havi, negyedéves, éves hatósági és vállalati szintű jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése, Munkaügyi feladatok napi ellátása munkaügyi dokumentumok, nyilatkozatok előkészítése, munkavállalók be- és kiléptetése, Munkavállalókkal kapcsolatos adatbázisok, személyi anyagok naprakész nyilvántartása, változások rögzítése a rendszerben, Munkaügyi rendszer Nexon naprakész működtetése, Hóvégi és hóközi bérszámfejtéssel kapcsolatos adatgyűjtési, előkészítési és ellenőrzési feladatok ellátása, Munkaidő adatok ellenőrzése, szabadságok nyilvántartása, Cafeteria kifizetések havi nyomon követése, Kapcsolattartás a külső bérszámfejtő szolgáltatóval, Rendszeres és ad-hoc riportok, kimutatások, adatszolgáltatások, statisztikák készítése, Munkabérelőleggel és egyéb juttatásokkal kapcsolatos ügyintézésKapcsolattartás a szervezeti egységekkel, szervezeti vezetőkkel, külső partnerekkel, Kapcsolattartás a munkavállalókkal, munkavállalói ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, A hatályos jogszabályi környezet adó-, munka törvénykönyve figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása. Multinacionális környezetet, dinamikusan fejlődő, stabil vállalati hátteret, Tréningek és szakmai továbbképzési lehetőség biztosítása, Bátran kérdezhetsz, minden segítséget megadunk a betanulásod ideje alatt és azután is, Az alapbéreden felül cafeteriát már az első naptól kezdődően, éves eredmény alapú bónuszt, évenkénti béremelést, Balesetbiztosítást és magán egészségbiztosítást, Önkéntes nyugdíjpénztári munkálatói hozzájárulást, Emberközpontú, családbarát vállalati kultúrát, Munkáddal közvetlen hatással leszel a dolgozói elégedettségre, Határozatlan idejű, teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget, Kellemes, családias légkörű, kényelmes irodai környezetben biztosítjuk számodra a munkavégzést, Heti 2 nap home office lehetőséget, Jól megközelíthető irodát, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel a Váci út-Dózsa György út sarkán, Ingyenes kávét és teát, Céges rendezvényeket, gyümölcsnapot. Legalább középfokú bér- és TB ügyintézői végzettség és aktív szaktudás, Naprakész munkaügyi, bérszámfejtési és TB ismeretek, Legalább 3 év szakmai tapasztalat munkaügyi területen, 100 főnél több alkalmazotti állománnyal rendelkező vállalatnál, Nexon program felhasználói szintű ismerete, Magas szintű Excel tudás és magabiztos MS Office felhasználói szintű ismeretek, Önálló, gyakorlatias, rugalmas, pontos, precíz és igényes munkavégzéskiváló kommunikációs készség, Határozott, dinamikus, kedves, türelmes személyiség, Csapatjátékos, segítő, támogató attitűd, Középszintű angol nyelvtudás, elsősorban írásbeli kommunikáció megértése.