Labour Specialist

Kpmg hungária kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Aktívan részt veszel a HR operációval kapcsolatos feladatokban, különösen a munkaviszony létesítésével, fenntartásával és megszüntetésével kapcsolatos munkajogi kérdésekben,
Center of excellence-ként támogatod a HR egyéb területeit, kiváltképp a HR Business Partnerek munkáját,
Felülvizsgálod és fejleszted a szervezet hosszútávú ösztönzőit Cafeteria, egyéb juttatások rendszere és elkészíted az azokra vonatkozó szabályzatokat,
Ad-hoc kalkulációkat és elemzéseket készítesz,
Támogatod a HR adminisztrációs feladatok fejlesztését, új rendszerek és folyamatok kialakításában aktív szerepet vállalsz,
Elkészíted a HR operációval kapcsolatos rendszeres és eseti kommunikációkat.Lendületes, támogató, jó hangulatú és összetartó csapat részese lehetsz.
Modern, barátságos és letisztult irodai környezet vár.
Folyamatos fejlődési lehetőséget nagyvállalati környezetben.
Versenyképes fizetést, kiemelkedő juttatási csomagot és munkaeszközöket.Szakirányú jogi, munkajogi, vagy gazdasági végzettséggel és 2-3 év tapasztalattal rendelkezel munkaügyi specialista, vagy javadalmazási területen,
Magabiztos munkajogi ismereteid vannak és tudod azokat alkalmazni a gyakorlatban,
Újító szemlélettel és proaktívan állsz neki a feladatoknak,
Angol nyelvtudásod aktív, társalgási szintű, szóban és írásban is szívesen alkalmazod,
Jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
Erős Microsoft Office ismereteid vannak főképp World, Excel, PowerPoint,
Alapos, valamint részletorientált vagy és pontosan végzed munkádat,
Önállóan, illetve csapatjátékosként is megállod a helyed.