Elektromos Karbantartó

Nemzeti sportügynökség nonprofit zrt. - Szigetszentmiklósi Járás
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.
A Kovács Katalin Nemzeti Kajak-kenu Akadémia (8096 Sukoró, Evezős utca 1.)
Elektromos karbantartó
Munkatársat keres
FŐBB FELADATOK:

Karbantartási ütemterv készítése,
Karbantartások (gyenge és erősáramú rendszerek) ütemezése és koordinálása,
Gondoskodik a létesítményekben lévő elektromos készülékek, berendezések, használati eszközök karbantartásáról és időszakos javításáról, cseréjéről.
Előírásszerűen ellenőrzi az elektromos hálózatot, meghibásodás esetén azonnal jelzi a műszaki vezetőnek.
AZ IDEÁLIS JELÖLT:

Pontos, megbízható, együttműködő
Rendelkezik középfokú végzettséggel, szakirányú képesítéssel
Villanyszerelés területén szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalatot
A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?
Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, munkahelyi bölcsőde, gyermekszületési támogatás)

Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, küldd el nekünk fényképes, szakmai önéletrajzod a bérigényed és a megpályázni kívánt munkavégzési hely megjelölésével!
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.