Csoportvezető

Fiege - Pest Megye
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

15-20 fős csoport
Irányítása komissiózók, csomagolók, rakodók;
A munkafolyamat
Megszervezése, irányítása és felügyelete;
Raktározási eljárások
Pontos kezelésének biztosítása, az egészségügyi és biztonsági szabványok
Felügyelete, munka- és tűzvédelmi szabályok betartása és betartatásaJavaslattétel a
Raktározási folyamatok fejlesztésére;
Felelős a
Munkaerő optimalizálásáért, az eszközök rendeltetés szerű használatáért.Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra egy nemzetközi, stabil hátterű vállalatnál, ahol hosszútávon számítunk szakértelmedre;
SZÉP kártyádra havonta bruttó 30.000 Ft Cafeteria juttatást biztosítunkTömegközlekedéssel vagy gépjárművel érkezel? Mi támogatjuk a munkába járásod. Autó esetén pedig ingyenes parkolóhelyed lesz;
Az „elengedhetetlen” napi kávék mellett heti gyümölcsnapokkal, őszi vitamincsomaggal, húsvéti/karácsonyi ajándékcsomaggal és még sok mással várunk;
Wellbeing megoldásunk során térítésmentesen veheted igénybe a partnereink által kínált sportolási alternatívákat kondi, úszás, foci;
Remek hangulatú céges rendezvényeinken lehetőséged lesz jobban megismerni a többi területen dolgozó kollégát is.Munkavállalók
Közvetlen irányításában szerzett tapasztalat;
Hasonló
Munkakörben szerzett releváns tapasztalat;
Alap vagy
Szakmunkásvégzettség;
Motivációs
Készség, problémamegoldó készség;
Feladatkiosztás
És felügyelet;
Nyitottság a
Változásokra;
Csapatmunkára való készség;
Egyenes
Kommunikáció;
Felhasználói
Szintű számítógépes ismeretek;
2 műszakos
Munkarend, hétvégi munkavégzés vállalása.3313-as targoncavezetői engedély Középiskolai/technikusi
Végzettség