Csoportvezető

Gi group recruitment kft. - Vas Megye
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarország egyik legismertebb, építőipari háttérrel rendelkező partnerünk CSOPORTVEZETŐ pozícióba keresi új munkatársát. Ha úgy érzed, hogy még van benned fejlődési vágy, jelentkezz hozzánk még ma! LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK:
* A termelési terv megvalósulásának biztosítása;
* A napi termelési feladatok koordinálása;
* A műszak tevékenységének szervezése, irányítása és ellenőrzése;
* A termelésben felmerülő problémák kezelése;
* Gyártási folyamatok, gyártási rend illetve a gyártásközi mérések kontrollálása;
* Együttműködés a minőségbiztosítási és egyéb társosztályokkal;
* A munkavédelmi előírások betartása és betartatása, az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése, a munkavállalók oktatása;
* Adminisztrációs feladatok ellátása. Tapasztalati szintedhez igazodó alapbérre;
Emellett cafeteriára, mozgóbérre és 13. havi bérezésre is számíthatsz;
A bejárásodat is támogatják autóval és tömegközlekedéssel történő bejárás esetén is;
Mindezt egy motiváló csapatban és munkakörnyezetben, ahol lehetőséged nyílik szakmai fejlődésre;
Nem utolsó sorban pedigpartnerünk fontos szempont a munka és magánélet egyensúlyának biztosítása, így mindemellett izgalmas programokra is számíthatsz pl. családi- és sportnapok. Rendelkezel középfokú végzettséggel;
Dolgoztál már gyártógépekkel, van tapasztalatod azok kezelésében, karbantartásában;
Jó vezetői és szervezési készséged van;
Erős kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz;
Határozott, önálló munkavégzés jellemez;
Magabiztos felhasználóiszintű számítógépkezelői ismereteid vannak.