Műszaki Ügyfélszolgálat Csoportvezető

Rackforest zrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfélszolgálati munkatársak tevékenységének felügyelete, értékelése, teljesítményükhöz kapcsolódó rendszeres visszajelzések biztosításaAz ügyfélszolgálati tevékenység napi működésének stratégiai tervezése, SLA-k meghatározása, nyomon követéseSzükség esetén az ügyfélszolgálati munkatársak segítése a feladatok elvégzésébenMunkatársak képzése, mentorálásaÜgyfélszolgálati panaszok kivizsgálása, kezeléseSegítségnyújtás a szolgáltatási szabályzatok kidolgozásában és megvalósításában, valamint ezek ismertetése a munkatársakkal és az ügyfelekkel.Kapcsolódó dokumentációk, riportok készítéseHozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelésA munka során felmerülő akadályok, döntési pontok felismerése, megoldási javaslatok kidolgozása, szükség esetén eszkalálása a vezetőség feléGyors és szakszerű problémakezelés, hatékony információkezelés és a feladatok megfelelő priorizálásaA társosztályok között átnyúló feladatok és kommunikáció összehangolásában való részvétel Egy intenzíven fejlődő cég magasan képzett csapatába keressünk új kollégánkat, stabil és hosszútávú munkalehetőséget kínálunkSokrétű, izgalmas feladatkört és komplex feladatokat biztosítunkMaximális támogatást nyújtunk a betanuláshoz, fejlődéshezA próbaidő alatt heti szinten adunk visszajelzést, segítünk minél jobban támogatni téged és közösen határozzuk meg a következő lépéseketFél évente képzési keretösszeget adunk, amelyből külsős képzésekre, tréningekre van lehetőség Céges bónuszt kínálunkNormál munkarendben foglalkoztatunk, hosszú távon is heti 2 nap fix home office biztosításával fixen hétfőn és péntekenSzakmai elvárások:
Felsőfokú végzettségTelefonos ügyfélszolgálatban töltött minimum 3 évTicketing rendszer ismeretMinimum 3 év csoportvezetői tapasztalatTapasztalat stratégia kialakításában és megvalósításábanSzervezeti KPI-ok betartása és betartatásaKimagasló ügyfélkezelésKiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyarántAz állás betöltéséhez szükséges készségek:
Vezetői készségek:
éleslátás, határozott és következetes fellépés, empátia, stratégiai gondolkodásmódÖnálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képességeKonstruktív hozzáállás, tanulni vágyás, fejlődés iránti elkötelezettség és ügyfélközpontúságProaktív és problémamegoldó személyiség, rugalmasság, terhelhetőségLendületes, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzésJó szervező- és kommunikációs készség, priorizálásFelhasználói szintet meghaladó műszaki ismeret pl. tárhely, domain kezelés terénTapasztalat a népszerűbb CMS rendszerek használatában Wordpress, Joomla, DrupalNemzetközi környezetben történő munkavégzés