Raktározási Csoportvezető

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Miért jó a csapatunk tagjának lenni? mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat vidám és jókedvű csapat vár téged olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban az ebédidő a munkaidő részeTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük eléves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz kiemelkedő, éves min. bruttó 900. 000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk családodat iskolakezdési támogatással segítjük fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást életkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunk Feladatokraktári dolgozók napi munkájának szervezése, irányítása, koordinálása, ellenőrzésebiztosítja az érvényes GMP és EHS szabályok betartását és alkalmazását a raktári munka soránraktári folyamatok koordinálásarendszeres készlet ellenőrzésekkapcsolattartás üzemekkel, társosztályokkalraktári rend fenntartásabeosztott dolgozók munkaidő elrendelése, szabadságok tervezése Nexonkimutatások és jelentések készítése, KPI-ok követéseeszközök, gépek hitelesítésének, karbantartásának ellenőrzése, megrendelése, megfelelő műszaki állapotban tartásamunkalap megírása, gépnaplók ellenőrzésekülső- és belső auditokra felkészülés, részvétel, hiányosságok javítása, folyamatok fejlesztéseraktári szabályozások szabványok megírása, felújítása, oktatásaleltározás megszervezése, koordinálása, lebonyolítása, leltározási tevékenységben aktív részvétel Elvárásokérettségivel vagy középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezellegalább 1-2 éves közepes létszámú csoportvezetői vagy koordinátori tapasztalatod van raktározási területenangol nyelven kommunikáció szinten beszélszkiemelkedő szervezési készséggel rendelkezel és nem okoz problémát a munkafolyamatokátlátásakimagasló adminisztrációs készséggel rendelkezel, precíz, pontos és rendezett dokumentáció iránti igényed vangyakorlatias gondolkodás jellemezproaktivitás, megoldáskereső és együttműködő hozzáállásod vanmegbízhatóság, terhelhetőség és a stresszhelyzetek kezelése sem okoz számodra problémátszezonális időszakban november, valamint évente 1-2 inspekció/audit esetleges túlóra, többletmunka vállalása se okoz nehézségetfelhasználói számítógépes ismeretség jellemez MS Officevállalatirányítási rendszer ismereteid vannak JDE